Welkom op de website van Annet

Op 10 mei 2011 kreeg Annet de uitslag van het landelijk bevolkingsonderzoek borstkanker. Het was geen goed nieuws. De tumor die was geconstateerd blijkt kwaadaardig. Ze krijgt de diagnose borstkanker. Een traject van onderzoeken volgde en ze heeft een serie van 6 chemokuren gehad, daarna de operatie en nu zijn ook de serie bestralingen geweest. Het herstel verliep voorspoedig! Zo voorspoedig dat ze al weer een mooie reis naar Israël heeft gemaakt. Daarvan doet ze nu hier ook verslag.
Op deze blog houdt Annet haar belevenissen bij. Hieronder de nieuwste berichten van en over haarzelf. Vul hier rechts je emailadres in, je ontvangt dan bij nieuwe berichten een mailtje.
En laat gerust een reactie achter, dat vind ze erg fijn!
This entry was posted in Annet. Bookmark the permalink.

4 Responses to Welkom op de website van Annet

 1. mama says:

  lieve Annet……Ja dat was wel schrikken na je belletje dat je een negatief bericht kreeg.
  maar geweldig dat je vanaf dat moment mensen om je heen wist die jou zorgen en teleurstelling bij onze Hemelse Vader brengen , en je daardoor gedragen weet, en daar ook van getuigd. dat troost en geeft moed voorde toekomst.
  Wij hopen ook om je heen te staan met gebed en zo mogenlijk met bij je te zijn.
  voor nu , alvast sterkte meisje en liefs mama!!

 2. Hoi Annet!
  Meid, wat een verdriet en zware weg!Via Janny, heb ik alles gehoord.Morgen doe ik een kaart op de bus met een boodschap en een vraag.Eerlijk zeggen hoor!
  Toos, Janny, Gijs en ik bidden elke week diverse malen voor je.Ik vind je dapper hoor!Fijn, dat Ineke L. je begeleidt.Ik ken haar heel goed, al jaren.’t Is een fijne meid, trouwens , haar man is ook een fijne man.Ik bid je Gods warme, liefdevolle nabijheid toe, elke dag!En Zijn genezing!We mogen vragen, in afwachting!Lieve meid, veel sterkte en tot ziens!
  Veel liefs, groetjes,
  Ditta

 3. mama says:

  Annet, fijn om jou te ontmoeten vandaag ……en te bewonderen, voor je vertrouwen wat je uitstraalde, en ook jou getuigenis wat ik gelezen heb, in de gebedswandeling, ik hoop en bidt dat dat mag blijven meisje!!ook alshet moeilijk is……..
  heel veel liefs doeg doeg!! mama!!
  ik wens jou en de familie waar je de gast mag zijn nog hele fijne dagen daar op Opwekking!!!
  Fijn om ze even te ontmoeten. Mama!!

 4. Joke Jager says:

  Lieve, lieve Annet,
  Wat ben ik blij om op deze manier wat van je te horen! Ik leef natuurlijk erg met
  je mee, maar dat heb je al wel gemerkt hè? Nog steeds zie ik je staan zingen in
  onze gemeente op die bewuste zondag waarmee onze gemeente werd geconfronteerd
  met wat jou is overkomen. Je stond daar zo vastberaden en overtuigd van het feit
  dat je er niet alleen voor staat. “Hij tilt mij op”. Geweldig Annet! We blijven aan je
  denken en voor je bidden dat alles goed komt. Ik wens je heel veel sterkte voor de
  komende tijd, waarin je toch hele vervelende dingen moet ondergaan.
  “Als een Vriend zal Hij je dragen, alle dagen, Hij zal er zijn!” Dat weet je hè?
  Veel liefs, Joke Jager

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.